צמחים סינטטיים

מראה של צמחייה ירוקה ומלבלבת עושה לכל אדם טוב על הלב. כבר הוכח בעבר כי לטבע ולצומח ישנה השפעה גדולה מאד על מצב רוחו ומצבו הנפשי של האדם. היחשפות לטבע ולצמחים מעוררת תחושות של שלווה ורוגע בקרב האדם.

צמחים מפלסטיק

אין דבר המשתווה למראה של צמחייה, בכל מקום- אם במשרד, בבית, בחדר המדרגות, בלובי ובחנות. מראה של צמחייה מטופחת, פורחת וירוקה משרה אווירה נינוחה, נעימה, מושקעת וטובה במקום בו היא מוצבת. צמחים מפלסטיק מאפשרים ליהנות מהיתרונות הרבים של צמחייה בחלל, אך ללא ההשקעה וההתעסקות. את הצמחייה מפלסטיק, בניגוד לצמחייה אמיתית, אין צורך להשקות, להחליף ולרכוש פעם אחר פעם. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי צמחים העשויים פלסטיק לצרכים האישיים שלכם.

צמחים מפלסטיק בזול

מראה של צמחייה ירוקה ומלבלבת עושה לכל אדם טוב על הלב ומרגיע לו את הנפש. מחקרים הראו בעבר כי להימצאותו של אדם בטבע ולצד הצומח, ישנה השפעה גדולה מאד על מצב רוחו ומצבו הנפשי של האדם. היחשפות לטבע ולצמחייה מעוררת תחושות של שלווה ורוגע בקרב האדם ובמצבים של חולי, גם מעודדת החלמה. חברת "אומנות בפרח" תוכל ללוות ולייעץ לכם בתהליך ולהציע לכם ממגוון אדיר של עציצים מפלסטיק בזול לפי רצונכם וטעמכם האישי.

צמחיה מלאכותית ללובי

הלובי הוא כרטיס הביקור של הבניין בו מקרים. הוא החלל הראשון שאליו נכנס האדם בכניסתו אל הבניין. כידוע, רושם ראשוני הוא הכול, לכן על מנת לייצר רושם ראשוני טוב ונעים, יש לטפח את לובי הבניין בצורה המיטבית. דרך אחת אידיאלית לעשות כן היא באמצעות צמחייה מלאכותית ללובי.

צמחים מלאכותיים לגינה

הקושי הכרוך בתחזוק גינה

צמחייה מלאכותית היא צמחייה המדמה צמחייה אמיתית, אך למעשה עשויה מחומרים סינטטיים, לרוב פלסטיק ונועדה על מנת לשמש תחליף לצמחייה מלאכותית ממגוון של סיבות. תחזוק של גינה הוא דבר מורכב וקשה ודורש משאבים רבים וזמן מהאדם. כשמדובר בגינה פרטית, יש לרכוש את כלל המכשור הנדרש על מנת לתחזק גינה, יש להשקות באמצעות ממטרות וטפטפות את הצמחייה והדשא וכמובן, לנכש עשבים ולפנות את הנשורת של העצים והשיחים. פעולות אלה גוזלות זמן רב ומשאבים כלכליים. בבניינים, משרדים, בתי עסק וכדומה, תחזוק גינה עולה כסף שכן יש לשכור גנן מקצועי על מנת שיתחזק את הגינה. הפתרון החסכוני ביותר במשאבים שניתן לחשוב עליו במקרה זה, הוא כמובן, צמחים מלאכותיים לגינה!

צמחים מלאכותיים בזול

צמחים מלאכותיים

אין כמו מראה של צמחייה ירוקה, פורחת ומלבלבת, בכל מקום שזה לא יהיה. במשרד, בבית, בחדר המדרגות, בלובי ובחנות. מראה של צמחייה מטופחת, פורחת וירוקה משרה על הסובבים אווירה נינוחה, נעימה, וטבעית. צמחים מפלסטיק מאפשרים ליהנות מהיתרונות הרבים של צמחייה בחלל, אך ללא כל ההשקעה וההתעסקות הכרוכים בתחזוק של צמחייה אמיתית. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי צמחים העשויים פלסטיק לצרכים האישיים שלכם במחירים אטרקטיביים במיוחד.

צמחייה מלאכותית תל אביב

תל אביב,, מלכת האורבניזציה בישראל, העיר הכי מרכזית, תוססת ומלאת חיים גם כן זקוקה למעט נגיעות של צמחייה ירוקה. דווקא בעיר כזו, כמו תל אביב, בה יש מעט צמחייה ושטחים פתוחים וירוקים, ישנה חשיבות גבוהה אף יותר להימצאות צמחייה ברחובות, בבניינים, במשרדים ובבתים שכן לצמחייה סגולות רבות לאדם, מלבד רק החשיבות האסתטית הברורה מאליה שמספקת הצמחייה.

צמחייה מלאכותית למשרד

המשרד- מקום לחשיבה יצירתית והפעלת הדמיון

ישנה חשיבות רבה לעיצוב המשרד כמקום בו יש לעורר בעובדים חשיבה קריאטיבית ודמיון וכמובן לייצר תחושת נינוחות והפחתת לחץ, שכן משרדים עשויים להיות מקומות רווים בלחצים ואנרגיות שליליות. מחקרים רבים נעשו סביב נושא הפחתת הלחץ במקומות עבודה ונמצאו פתרונות רבים. אחד מהפתרונות הללו הוא להרבות בצמחייה בסביבת העבודה.

צמחי נוי מלאכותיים

צמחי נוי זהו שם כולל למשפחת צמחים אשר ניחנו ביופי ייחודי, לרוב בשל פריחת הפרחים שעליהם. צמחי נוי משמשים את האדם לשימושים אסתטיים, כפריטי נוי בבית, בגינה, ברחוב, במשרד או בבניין. צמחי נוי אמיתיים דורשים תחזוקה מתמדת על מנת לשמר את יופיים וחיותם. מכאן, הפתרון האולטימטיבי שנמצא בצמחי נוי מלאכותיים.

פרחים סינטטים

אין אדם בעולם שלא אוהב פרחים, אם כמתנה בצורת זר או סידור פרחים, או פשוט להתבונן בהם בטבע במצבם הטבעי. מחקרים רבים במרוצת השנים הצביעו על סגולותיהם של פרחים ביצירת תחושת רוגע ושלווה אצל האדם, בהפחתת לחצים ואפילו בהחלמה ממחלות. הקושי היחידי שיש בפרחים, הוא משך חייהם הקצר כשהם מנותקים מהאדמה וכאשר הם באדמה, התלות שלהם בעונות המתחלפות והתחזוקה הנדרשת מהאדם בכדי לשמור עליהם במצב המיטבי.

פרחים מלאכותיים מחיר

מהם פרחים מלאכותיים?

פרחים מלאכותיים הם למעשה פרחים העשויים חומר סינטטי, המשמשים לדמות פרחים אמיתיים בעיצוב זרים, סידורי פרחים, חופות, עיצוב אולמות, קישוט הבית או המשרד ועוד. ב"אמנות בפרח" ניתן למצוא שלל פרחים מלאכותיים, המכונים גם "פרחי משי" במגוון של סוגים, צבעים, מרקמים וגדלים.

פרחי משי יבואנים

עוד מקדמת דנא לפרחים משמעות אסתטית רבה בחייו של האדם. סידור פרחים נאה או שדה פרחים מלבלבים מעוררים תחושות של יופי, רוגע, שלווה וטבע. הפרחים כיום משמשים כדרך להראות חיבה לאחר, באמצעות שליחה של זר פרחים למשל.

עציצים מפלסטיק מחירים

עציצים עשויים פלסטיק הם למעשה עציצים מלאכותיים העשויים חומרים סינטטיים ומדמים עציצים אמיתיים. לעציצים מפלסטיק יתרונות רבים על פני עציצים אמיתיים.

עציצים מלאכותיים מחיר

מהם עציצים מלאכותיים?

עציץ מלאכותי הוא למעשה עציץ מחומר סינטטי איכותי המדמה עציץ אמיתי לכל דבר. לרוב, עציץ מלאכותי מגיע באגרטל או אדנית אסתטית ובה טוף וחומר המדמה אדמה. לעציצים המלאכותיים שימושים שונים ורבים לאור היתרונות הטמונים בהם.

עצים סינטטים

עץ סינטטי הוא למעשה עץ מלאכותי המורכב מחומרים סינטטיים לחלוטין, אך משווה מראה מושלם של עץ מלבלב בכל חלל שתבחרו למקמו בו. עצים סינטטיים נבדלים באיכותם, גודלם, סגנונם וכתלות, גם מחירם משתנה ונע בטווח רחב של מחירים.

עצי נוי מפלסטיק

אין שני לתחושת הרוגע והשלווה שמשתלטת על אדם כאשר הוא נמצא בטבע אל מול איסוף צמחייה ירוקה ועצים. מחקרים רבים מראים כי לצמחייה ישנה השפעה כבירה על נפשו של האדם, בעיקר בכל הקשור להפחתת לחץ, תחושת חיבור לאדמה, שלווה ורוגע. חברת "אמנות בפרח" יכולה להביא את כל הקסם הזה, הישר אליכם לסלון ובלי הרבה מהומה.

סידורי פרחים ממשי

מהם פרחי משי?

פרחי המשי הם למעשה פרחים מלאכותיים המדמים פרחים אמיתיים, העשויים מחומרים סינטטיים שונים ומגיעים במגוון של צורות, גדלים, סגנונות, צבעים ומרקמים. כיום, פרחים ממשי הם הדבר הבא בתחום עיצוב אולמות האירועים ועיצוב חופות בחתונות.

גדר חיה מלאכותית

דרך נפלאה לעצב גדר בין בתים, באולמות אירועים או מסעדות היא גדר חיה. גדר חיה למעשה עשויה מצמחיה ייחודית המתאימה לכך וזו דורשת תחזוק מתמיד- גיזום בדיוק בזמן, אחרת המראה של הגדר יהפוך למרושל ולא אסתטי כלל, השקיה ותחזוקה שוטפת של הגדר. גדר חיה מלאכותית היא למעשה הפתרון המושלם למי שרוצה ליהנות מהאסתטיקה של הגדר החיה, אך בלי כל המהומה ובמינימום השקעה.

אדניות בטון

אדניות בטון, כשמן כן הן, עשויות מחומר בטון- בין אם מוחלט ובין אם מוטבע ומטרתן להיות ממוקמות בגינות או במרחבים שבהם יש רצון לשתול צמחייה ולא ישירות באדמה. אדנית בטון טומנת בחובה שני יתרונות מרכזיים ומשמעותיים. הראשון, חוזקה של האדנית ושנית, האסתטיקה שלה.

חוזקה ועמידותה של אדנית הבטון

אדנית עשויה מבטון היא אדנית יציבה ועמידה בפני מים, תנאי מזג אוויר ומשקל. בטון הוא חומר עמיד במיוחד, בשונה מאדניות פלסטיק אשר פעמים רבות מתבלות במהרה בשל מים, תנאי חום וקור קיצוניים ועוד. בנוסף, בשל הכובד של אדנית הבטון, ניתן למקמה ללא חשש במרחבים פתוחים שכן, לא תזוז ממקומה ותישאר מקובעת בדיוק איפה שהונחה.

משלוחי פרחים בפתח תקווה

הפרחים הם מקור אנרגיה מופלאה, אשר מספק חיות, רעננות שלווה ואנרגיות חיוביות לחיינו. אנשים רבים, פרטיים ועסקיים, משתמשים בסידורי פרחים כדי ליפות את הבית, את המשרד, את הגינה ועוד. נוסף לסידורי הפרחים, אנו עדים למשלוחי פרחים רבים כאשר רוצים להראות חיבה למישהו, לומר סליחה, להשתתף בצערו או כמתנה ליום או אירוע מיוחד.

אנו ב"אמנות בפרח" מספקים שירות משלוחי פרחים בפתח תקווה והסביבה במחירים מיוחדים ומגוון רחב ומשופע. תוכלו לשלוח פרחים אמיתיים או פרחים ממשי ליקיריכם לצרכים שונים, לבחור את גודל הזר, סוג הפרחים ואף להוסיף ברכות, מתנות ושוקולדים.

חנות פרחים בפתח תקווה

"אמנות הפרח" היא חנות פרחים בפתח תקווה אשר מספקת שירותי פרחים אמיתיים ופרחים ממשי ללקוחות פרטיים ועסקים. בין מוצרי החברה תוכלו למצוא סידורי פרחים וזרים בגדלים שונים, זרי כלה, קישוטי פרחים לרכב ועוד. במסגרת שירותי החברה תוכלו גם ליהנות משירותי החלפת זרים ופרחים ממשי בארגון שלכם במחירים נמוכים מאלה שרכשתם אותם. כך תוכלו ליהנות מפרחים חדשים ומגוונים לאורך כל השנה.

קישוטי רכב

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן וכבר התחלתם לארגן את הרשימה הארוכה שהכנתם לעצמכם. קבעתם פגישות עם חברות הקייטרינג, אולמות אירועים, תקליטנים, חברות תאורה והגברה ועוד. אחד מהסידורים שעל הנייר נראים פחות חשובים, אך ללא ספק יוסיף המון להרגשה האישית שלכם הוא קישוט הרכב לאירוע. כידוע זוגות רבים מחליטים להגיע לאירוע עם רכב יוקרתי (כמו לימוזינה למשל). רכב זה צריך להיות מקושט בצורה ההולמת את הרגע המיוחד ועל כן יש לדאוג גם לו.

זר כלה

חנות "אמנות בפרח" היא חנות פרחים המספקת שירות משלוחי פרחים בפתח תקווה והסביבה. בין שירותי החברה נהנים לקוחות פרטיים ועסקיים משירותי סידור וחידוש פרחים מיוחדים במהלך השנה. בין מוצרי החברה ניתן למצוא זרי פרחים טבעיים ומלאכותיים, זרי כלה וקישוטים לרכב חתונה, מתנות ושוקולדים ועוד.

פרחי משי - פרחים מפלסטיק

הפרחים תמיד שימשו אותנו כמקור אנרגיה ודרך להסבת אושר לאנשים אחרים או לעצמנו. כיום ניתן למצוא בכל מקום, החל מבתים פרטיים ועד בתי עסק, משרדים ומבנים ציבוריים, סידורי פרחים שונים ומגוונים המייפים, מוסיפים צבע, חיים ורעננות למקום. אנו ב"אמנות בפרח" מספקים ללקוחותינו ממגוון שירותינו, החל ממשלוחי פרחים ועד סידור וחידוש פרחים בבתי עסק וארגונים במחיר מוזל וזאת על מנת לשמור על גיוון וצבעוניות לאורך השנה כולה.

פרטי יצירת קשר

בן ציון גליס 47, פתח תקווה

טלפון: 1-700-70-54-55 | 03-509-3563

נייד: 052-5933306

דוא"ל:

שעות פתיחה

ימים ראשון עד חמישי - 18:00 - 10:00

ימי שישי וערבי חג - 14:00 - 10:00